zondag 27 oktober 2013 om 09.30 uur

Eredienst in de Voorhof
Voorganger(s): drs. R.D. van Schouwen

Deze morgendienst gaat ons gemeentelid Ronald van Schouwen voor.

Collecten:
1. Nederlands Bijbel Genootschap        
2. Kerk
3. Deurcollecte

Collecte 27 oktober Nederlands Bijbel Genootschap
Het Nederlands Bijbel Genootschap is opgericht in 1814. Volgend jaar hopen zij hun 200- jarig bestaan te vieren met tal van activiteiten en nieuwe uitgaves. Zoals een meester- en juffenbijbel. In de loop der jaren heeft het Nederlands Bijbel Genootschap zich ontwikkeld tot een boeiende organisatie die zich inzet in binnen- en buitenland. In heel Nederland zijn zo'n 2000 vrijwilligers actief. De organisatie werkt in Nederland o.a. mee aan nieuwe Bijbelvertalingen en boekuitgaves en aan de Passion.
Tevens zijn er leuke materialen ontwikkeld om de Bijbel zo aantrekkelijk en aansprekend mogelijk te maken. Dan kunt u denken aan: De Kids-express (wedstrijd voor groep 6 t/m 8 v/d basisschool), de Jongerenbijbel en Labyrint (= creatieve reis met God en de Bijbel).
In het buitenland zijn zij ook actief, vooral in Afrika, Latijns-Amerika, Oost-Europa en Azië.
Tevens wil het Libanees Bijbelgenootschap 3000 hulppakketten geven aan Syriërs die hun land ontvlucht zijn. Helpt u mee om het werk van het Nederlands Bijbel Genootschap in Nederland en daarbuiten mogelijk te maken? De diaconie beveelt deze collecte van harte bij u aan. Wilt u meer informatie: www.bijbelgenootschap.nl.
De Diaconie

terug
×