verslag jongerenkerk van 29 januari 2012
Verslagje jongerenkerk 29 januari 2012
Thema: Wie zijn wij
We hebben vanochtend kennis gemaakt met Steven Spaans, die als leiding met ons mee gaat draaien. Hij heeft aan de hand van een “Ik tas” het één en ander over zichzelf verteld en laten zien.
Omgekeerd hebben wij allemaal iets over onszelf verteld.
Steven heeft een gedichtje gelezen over een goudvis om iets te laten zien, dat alle schepselen (dus iedereen) goed zijn zoals ze zijn.
We hebben even doorgepraat over: je mag er zijn zoals je bent.
Hierna hebben we een overstap gemaakt naar de 40-dagentijd. Wat is dit voor periode? Misschien een tijd om erachter te komen wie je bent en wat je wil en wat God van ons wil en voor ons wil betekenen.
We hebben het over het getal 40 gehad. Een aantal uitdrukking bekeken en gehoord en verhalen genoemd uit de bijbel waar het getal 40 in voorkomt. Elke keer ging het over bezinning, nadenken.
Er is nog veel meer over te ontdekken, maar dat misschien een volgend keer.
We zijn hierna de kerk in gegaan om samen het Avondmaal te delen.
Al met al, een fijn samenzijn.
Groetjes
Steven, Lisette en Ariëtte
Agenda
Reüniedienst Nieuw Hydepark
zo 22 feb 2026 om 10:00 Orde van dienstVergadering College van Kerkrentmeesters
ma 23 feb 2026 om 19:3040-dagentijd- 2
zo 01 mrt 2026 om 9:30Vergadering Diaconie
ma 02 mrt 2026 om 19:30Kerkbalans

www.kerkbalans.nl
Kerkdienst gemist?
U kunt de dienst hier terugluisteren:Kerkomroep Regenboogkerk
Live kijken of terugkijken:
YouTube PG Honselersdijk
Wijdekerk
WijdekerkWij, de Protestantse Gemeente Honselersdijk, wil LHBT+ vriendelijk zijn. In navolging van Jezus Christus willen wij iedereen, ongeacht geaardheid, in liefde aanvaarden. Iedereen moet binnen onze gemeente zichzelf kunnen zijn.
